Biocharová příručka od Biochar Zero

Společnost biochar zero s potěšením oznamuje, že brzy vydá dvě příručky, které se zabývají kritickými aspekty výroby biocharu a odstraňování uhlíku. Vycházejí z nedávné studie trhu, kterou jsme provedli, a jejich cílem je podpořit organizace při prosazování úsilí o udržitelnost, dekarbonizaci a oběhové hospodářství. Obě příručky budou k dispozici na našich webových stránkách a v následujících týdnech je budeme propagovat prostřednictvím sítě LinkedIn. Více informací naleznete v přílohách.