Pozvánka na přednášky profesora Daniela C.W. Tsanga

Srdečně Vás zveme na dvě přednášky Prof. Daniela C.W. Tsanga s názvem "Biochar technology towards carbon neutrality and green remediation" a "Publishing peer-reviewed articles for early-career researchers", které se uskuteční ve středu 7. června 2023 od 14.00 hodin a ve čtvrtek 8. června 2023 od 10.00 hodin v místnosti D222 (budova MCEV II, 2. patro) na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze.

Přednášky povede Prof. Daniel C.W. Tsang z Katedry stavebního a environmentálního inženýrství Hongkongské polytechnické univerzity.

Všichni zájemci jsou vítáni! Všechny přednášky jsou zdarma.

Více informací můžete nalézt zde: Environmental and Isotope Geochemistry Group - Faculty of Environmental Sciences CZU Prague